Як ми можемо допомогти

PDF (279Kb)

Організації Legal Services Vermont («Юридична служба штату Вермонт») і Vermont Legal Aid («Безкоштовна юридична допомога у штаті Вермонт») надають малозабезпеченим резидентам штату Вермонт юридичну допомогу в цивільних (не кримінальних) справах. Наші послуги безкоштовні.

Legal Services Vermont переглядає усі запити на надання юридичної допомоги. Якщо ми маємо змогу допомогти з вашою юридичною проблемою, ми направимо вас до юристів і адвокатів з Vermont Legal Aid. Ми також можемо скерувати вас до інших програм.

Зв’яжіться з нами і дізнайтеся, чи ми можемо допомогти вам. Можливо, ми зможемо надати вам консультацію або підказати, де знайти інформацію, яка допоможе вам представляти свої інтереси в суді.

Ми не можемо допомогти усім, хто потребує цього. Можливо, ваш рівень доходу не дозволить нам допомогти вам. У нас недостатньо юристів, щоб допомогти кожному, хто звертається до нас.


Як зв’язатися з нами

Зателефонуйте за номером 1-800-889-2047 і залиште повідомлення, або скористайтеся нашою формою запиту на юридичну допомогу онлайн.

Якщо ви не розмовляєте англійською, попросіть про послуги перекладача. Ми надамо вам перекладача безкоштовно.

Наші офіси працюють з понеділка по п’ятницю з 8:30 до 16:00.

Ми отримуємо багато запитів про допомогу. Не зволікайте і зателефонуйте нам із запитом про свою термінову проблему якомога раніше!

Не забудьте залишити свій номер телефону і повідомте, у який час вам зручніше прийняти дзвінок від нас. Не пропустіть наш дзвінок. Ми телефонуватимемо з номеру, який починається з 802. Ймовірно, він буде незнайомим для вас!


Як ми працюємо

Ми поставимо вам кілька запитань, щоб визначити, чи ви відповідаєте критеріям для отримання консультації одного з наших юристів. Це процес зветься «обробкою вхідних заявок».

Наприклад, ми попросимо вас надати:

  • персональну інформацію, наприклад вашу адресу, номер телефону, вік, сімейний стан і кількість людей, які живуть разом із вами;
  • опис проблеми, яка стала причиною вашого звернення;
  • суму вашого доходу й активів, щоб визначити, чи ми можемо вам допомогти.

Уся надана вами інформація захищена законом. Ми не поширюватимемо її без вашого дозволу.


Наші співробітники визначать найкращий спосіб допомогти вам

Залежно від ситуації та вашої відповідності критеріям для отримання допомоги вам можуть надати:

  • юридичну консультацію телефоном;
  • інформацію звичайною або електронною поштою;
  • результати правового дослідження обмеженого обсягу;
  • направлення до адвоката або юриста, який зможе вам допомогти;
  • направлення до іншої організації; або
  • направлення до приватного юриста.

Зверніть увагу: ми не зможемо допомогти вам у разі порушення правил дорожнього руху. Ми не зможемо допомогти вам із більшістю справ про шкоду, спричинену здоров’ю, або компенсацію робітникам, які отримали травму на роботі, і справ, пов’язаних із нерухомістю. Ми не зможемо допомогти вам, якщо ви орендодавець і маєте проблему з орендарями. Ми також не зможемо захищати вас у кримінальній справі або у справі про домашнє насильство, у якій ви є винуватцем. (Але ми зможемо допомогти, якщо ви стали жертвою злочину або насильства і потребуєте юридичної допомоги).
 

Що таке цивільні юридичні послуги?

Vermont Legal Aid, Legal Services Vermont та інші організації, які надають цивільну юридичну допомогу, допомагають людям у цивільних юридичних питаннях і представляють їхні інтереси в цих справах. Такі питання включають судові позови та інші юридичні процеси, які не стосуються злочинів.

Наприклад, цивільні судові справи включають більшість суперечок між орендодавцями й орендарями, справи про банкрутство, проблеми з кредитними картками, справи про дискримінацію, надання допомоги за програмою Reach Up і за програмою соціального забезпечення та інші подібні проблеми.

Державні захисники та інші організації допомагають людям у кримінальних справах, тобто коли держава звинувачує особу в скоєнні злочину, і представляють інтереси таких людей у суді.

 

Ви стали жертвою злочину?

Якщо у вас виникла юридична проблема через те, що ви стали жертвою злочину або насильства, відвідайте нашу сторінку «Юридична допомога жертвам злочинів» і дізнайтеся, як ми можемо допомогти вам.


Source URL: https://vtlawhelp.org/language/ukrainian

List of links present in page